Reklam

Reklam

Whatsapp Facebook Twitter LinkedIn

Neden intokokijiji.com?

Yüksek deneyimiyle kullanıcılarına her geçen gün daha kapsamlı hizmet sunan Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma konut projeleri ile güncel ve detaylı ilanlarıyla tüm kategorilerdeki  alıcı & satıcıları bir araya getiriyor.


Teknolojik altyapısıyla birlikte sunduğu kullanım kolaylığıyla, hem ilan verenlerin; hem de ilan arayanların işini kolaylaştıran portal, bu kapsamda kendini geliştirmeye ve yeni ürünler sunmaya devam ediyor.


intokokijiji.com' da reklamlarınızı; Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma konut projeleri kategorilerinde, farklı seçeneklerdeki reklam alanlarında yayınlayabilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenize nokta atışıyla ulaşabilirsiniz.

 

Intokokijiiji.com'da 2 çeşit REKLAM hizmeti veriyoruz.

1-Sitemizde bulunan reklam alanlarına Banner çalışmalarınızı göndererek reklam verebilirsiniz.

2-İntokokijiji.com'da Kurumsal Üye olarak Mağaza Açın ve Sadece size özel yani; 

sizinmaganiz.intokokijiji.com şeklinde mağaza'nızı tanımlıyoruz.Sonra daİlanlarınız sizin mağazanız da yayınlanıyor.Ve Size ait mağazanızın ürünlerini GOOGLE ADSENSE reklamı yaparak 100 Milyon nokta da reklamınızı yayınlıyoruz.Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

 

Reklam ile ilgili sorularınızı Destek Merkezi'mize iletebilirsiniz.
Destek Merkezine göndereceğiniz e-posta taleplerinde ad-soyad bilginiz ve intokokiji.com kullanıcı adınızı belirtmenizi rica ederiz.

Telefon: 0216 425 0 423 - 0542 68 00 594